O nas

Haft komputerowy

na wszelkich materiałach

zarówno w ilościach hurtowych, jak i haft na zamówienia indywidualne - to nasza specjalność. Firma Hafciki Jelenia Góra została reaktywowana w 2012 roku w Jeleniej Górze - Cieplicach.

produkcja wyrobów tekstylnych

sprzedaż wyrobów tekstylnych

Podstawą naszej działalności jest produkcja wyrobów tekstylnych i sprzedaż wyrobów tekstylnych, ozdabianych wysokiej jakości haftem komputerowym, wykonywanym na przemysłowych maszynach cyfrowych, sterowanych komputerowo.

Jesteśmy firmą rodzinną

tworzącą zgrany zespół, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie

nawet najbardziej indywidualne i nietypowe. Wykonujemy skomplikowane projekty graficzne i realizujemy ich produkcję na materiałach własnych lub powierzonych. Haft Jelenia Góra to odzież robocza i BHP, stroje sportowe, ręczniki i fartuszki.

Haftujemy dla branży hotelarskiej

usług medycznych i beauty

drużyn sportowych i wszystkich, którzy tego potrzebują. W naszej ofercie znajdą Państwo gadżety reklamowe i upominkowe, idealne jako nagrody lub ekskluzywne upominki dla kontrahentów biznesowych.

Podstawową zaletą haftu komputerowego

jest jego trwałość i efektowny wygląd

 Haft komputerowy nie blednie w praniu, nie pęka na słońcu, ani nie ulega wytarciu czy wyblaknięciu w trakcie używania, dlatego hafty na koszulkach Jelenia Góra, haft na fartuchach czy hafty na kurtkach to większość naszych zamówień.

Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny, oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Zapraszam do współpracy.

Hafciki Jelenia Góra to haft komputerowy na odzieży reklamowej i roboczej BHP, projektowanie i realizacja logo, emblematy imienne, naszywki mundurowe, harcerskie, okolicznościowe, tarcze szkolne, hafty tradycyjne, aplikacje. Wykonujemy haft na wykrojach i wyrobach gotowych, haft na odzieży promocyjnej, korporacyjnej, haft na odzieży roboczej, ochronnej, mundurowej, medycznej, młodzieżowej, dziecięcej.

Nasza lokalizacja

Zobacz gdzie jesteśmy

design by : Housely.pl